czwartek, 19 czerwca 2014

Balviten

Od jakiegoś czasu mam okazję współpracować z Firmą "Balviten".

Co mówi o sobie producent?

Firma Balviten jest "wschodzącym Słońcem" wśród producentów żywności bezglutenowej i niskobiałkowej, a co najważniejsze promykiem nadziei dla naszych Klientów na poprawienie smaku codziennej diety. Siedziba firmy Balviten znajduje się w Katowicach, natomiast nasz zakład produkcyjny w Jadownikach pod Tarnowem.
Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym oraz całkowicie innowacyjnymi technologiami produkcji, co w rezultacie przekłada się na jakość i smakowitość produktów kierowanych do Klientów.

Przede wszystkim jakość i jeszcze raz jakość! Każdy etap produkcji od surowca przez półprodukt i produkt podlega ścisłej kontroli w trosce o najwyższą jakość i bezpieczeństwo oferowanych produktów oraz zadowolenie naszych Klientów.

A co w ofercie? Oferujemy naszym Klientom pełną gamę pieczywa, wyroby cukiernicze, makarony, mieszanki mąk do domowych wypieków, produkty garmażeryjne oraz nowości jakich jeszcze na rynku nie było.
(http://www.balviten.com/23-o_firmie.html)

Moje zdanie...

Produktów Firmy Balviten używam od dawna - mąki i mieszanki do wypieku ciast i pieczywa, makarony, słodycze w smaku nie odbiegają od glutenowych. Są świetnej jakości, niska cena jeśli chodzi o produkty bezglutenowe. Chleby - niezastapione gdy zabraknie (zawsze mam awaryjny).
Ciasto ma świetną strukturę, przypominającą glutenową, pizza - wiele ludzi mówi, że jeszcze lepsza niż glutenowa. Pierogi - wychodzą wspaniale :) Miękkie, elaastyczne. Chleb po upieczeniu - chrupiąca skórka, miąsz puszysty.
Coś wspaniałego.
Polecam wszystkim, bo warto :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz