piątek, 20 lutego 2015

Kruche od Chrzanowskiej Manufaktury Wędlin


NOWOŚCI - KRUCHE Z CHRZANOWA  
Linia wyrobów Kruchych z Chrzanowa – Szynka, Kiełbasa drobiowa i Kiełbasa wieprzowa- to najnowsze propozycje Chrzanowskiej Manufaktury Wędlin. Te wyjątkowo smaczne nowości wyprodukowane wg specjalnych, unikatowych receptur są pełne smaku i przenoszą nas w czasy, w których swojskie wędliny królowały na naszych stołach.
Chrzanowska Manufaktura Wędlin słynie z wysokiej, gwarantowanej jakości wytwarzanych wędlin.  Produkty z logo Chrzanowskiej Manufaktury Wędlin to znakomite wyroby tworzone wg oryginalnych receptur. Ich cechą charakterystyczną jest wysoka mięsność i niepowtarzalny, jedyny w swoim rodzaju smak. To także zalety najnowszych produktów z linii Kruche z Chrzanowa.
Szynka Krucha z Chrzanowa produkowana jest z wysoko jakościowych mięśni szynki wieprzowej, bez dodatku fosforanów. Jej wyjątkowy smak i kruchość powstały w wyniku umiejętnego połączenia najwyższej jakości mięsa z mieszanką oryginalnych przypraw oraz specjalnej, unikalnej technologii. Wędzenie dymem olchowo- bukowym pozwoliło uzyskać zarówno wyjątkowy aromat, jak i charakterystyczną barwę wyrobu. Szynka Krucha z Chrzanowa dosłownie rozpływa się w ustach, przenosząc nas w kulinarną podróż w czasie.
W ofercie Chrzanowskiej Manufaktury Wędlin znajdziemy także Kiełbasy Kruche dostępne w wersji drobiowej i wieprzowej. Obydwa rodzaje kiełbas zostały wyprodukowane wg specjalnych,  jedynych w swoim rodzaju receptur, z użyciem aromatycznych przypraw, także bez dodatku fosforanów. Wyjątkowa kruchość tych kiełbas i ich walory smakowe sprawią, że z pewnością znajdą się w gronie przysmaków, po które chętnie będziemy sięgać każdego dnia.
Produkty z linii Kruche z Chrzanowa wyróżniają się spośród innych dostępnych wędlin na rynku niepowtarzalnym smakiem i aromatem, ale przede wszystkim charakterystyczną kruchością i wysoką mięsnością. W swojej kategorii nie mają sobie równych. Można je spożywać tradycyjnie do kanapek, na śniadanie, kolację lub używać, jako dodatek do innych dań, takich jak sałatka.
Produkty Kruche z Chrzanowa będą także idealną propozycją na Wielkanocny, świąteczny stół.
Wszystkie nowości z linii Kruche z Chrzanowa dostępne są w wygodnych, opakowaniach typu flowpack lub pakowane vacum. Kiełbasy Kruche z Chrzanowa dostępne są w porcjach o wadze ok 1,2 kg do sprzedaży w kanale tradycyjnym albo w paczkach o wielkości 0,6 kg przeznaczone do dystrybucji w kanale nowoczesnym. Szynka Krucha z Chrzanowa w sprzedawana jest w całości w 2 kg opakowaniach i  konfekcjonowana w kawałkach o wadze ok 0,5 kg przeznaczonych do dystrybucji w kanale nowoczesnym.
CHMW to miejsce, w którym wędliny tworzone są z pasją i wyjątkowym wyczuciem. Cała produkcja Chrzanowskiej Manufaktury Wędlin odbywa się w oparciu o systemy bezpieczeństwa HACAP, IFS, BRC, ISO 9001: 2008 i ISO 22 000: 2005

Więcej informacji:
Patrycja Sawicka – Sikora - patrycja@bwpr.pl tel. 506 181 076
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz