wtorek, 21 października 2014

Degustino z szynki


Nowe Degustino z szynki

Na rynku pojawił się czwarty, oryginalny smak kiełbasek od Chrzanowskiej Manufaktury Wędlin - Degustino z szynki. To produkt o wysokiej, bo, aż 93% zawartości mięsa sprzedawany w wygodnych opakowaniach po 120 gramów.
Zgodnie z zapowiedzią rozwijamy ofertę konfekcjonowanych kiełbasek Degustino. Teraz wprowadziliśmy do naszej oferty nowy smak z szynki. Polacy lubią wędliny o klasycznym smaku i takie właśnie są nowe Degustino - mówi Krzysztof Kania Prezes Zarządu Chrzanowskiej Manufaktury Wędlin.

Nowość Degustino to kompozycja kruchego i delikatnego mięsa z szynki oraz idealnie dobrana mieszanka przypraw.
Ich charakterystyczny smak to też wynik podwójnej re-pasteryzacji. Także ta wersja tych smacznych kiełbasek jest w 100% bezglutenowa, dlatego też te przekąski są bezpieczne dla osób chorych na celiakię.
Kiełbaski Degustino nie zawierają fosforanów, ani glutaminianu sodu, dlatego z czystym sumieniem możemy serwować je całej rodzinie.

Wygodne, szczelnie pakowane, pozbawione osłonek Degustino idealnie pasują by zabrać je ze sobą, jako wygodną, a także zdrową przekąskę do pracy czy w podróż.
Każdy smak tych konfekcjonowanych kiełbasek to szybki i odżywczy posiłek.
A na ich bazie możemy tworzyć własne oryginalne potrawy. 
Jedno opakowanie Degustino zawiera cztery sztuki, czyli 120 g produktu.
Cena detaliczna za opakowanie zaczyna się już od 2,99zł

Więcej informacji:
Patrycja Sawicka – Sikora - patrycja@bwpr.pl tel. 506 181 076
Daniel Stefański daniel@bwpr.pl tel. 603 407 044
***
Produkty Chrzanowskiej Manufaktury Wędlin to prawdziwe rarytasy tworzone ze starannie wyselekcjonowanego mięsa. Firma, jako jedyny producent w Polsce wszystkie swoje produkty poddaje procesowi re-pasteryzacji. Cała produkcja odbywa się w oparciu o systemy bezpieczeństwa HACAP, IFS, BRC, ISO 9001: 2008 i ISO 22 000:2005

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz