poniedziałek, 13 kwietnia 2015

Parówki - kolejne nowości od Chrzanowskiej Manufaktury Wędlin

Kolejne nowości od Chrzanowskiej Manufaktury Wędlin

Parówki to od lat ulubione wędliny Polaków. Na rynku, pojawiły się właśnie nowe –

wieprzowe, drobiowe i z szynki od Chrzanowskiej Manufaktury Wędlin. Parówki z Chrzanowa są delikatne, przyprawiane specjalnie skomponowanymi mieszankami przypraw, bez osłonki i bez glutenu. Stawiamy na to, że zasmakują nawet najbardziej wymagającym podniebieniom. 

Chrzanowska Manufaktura Wędlin dała się poznać, jako marka gwarantująca wysoką jakość wytwarzanych wędlin, powstających w oparciu o oryginalne receptury, nawiązujące do tradycyjnych, domowych przetworów. Klienci już zdążyli się rozsmakować w Kiełbasach Kruchych i Szynce Kruchej z Chrzanowa.

Nowością w ofercie Chrzanowskiej Manufaktury Wędlin są parówki. W tej chwili na rynku dostępne będą w trzech wersjach: wieprzowej, drobiowej i z szynki. Powstały z myślą o smacznych posiłkach dla całej rodziny. Do ich produkcji wykorzystywane jest starannie wyselekcjonowane mięso, które w połączeniu z unikatową kompozycją przypraw tworzy ich wyjątkowy smak. 

Parówki z Chrzanowskiej Manufaktury Wędlin nie zawierają glutenu, są wędzone i 
pasteryzowane, jak domowe przetwory z czasów naszych babć. Dzięki temu zachowują 
właściwości odżywcze, oraz wyróżniają się doskonałym smakiem, aromatem i niezwykłą 
delikatnością, co jest szczególnie doceniane przez najmłodszych odkrywców smaków. 

Parówki z szynki powstały z wyjątkowo soczystego mięsa z szynki, charakteryzującej się 
pełnym smakiem i będącym dobrym źródłem łatwo przyswajalnego białka. Za to te w wersji drobiowej są bardziej subtelne w smaku i zawierają mniej tłuszczu w porównaniu do innych gatunków mięs, dlatego szczególnie polecane są dzieciom, osobom z wrażliwym układem pokarmowym, czy też dbającym o linię. Mięso drobiowe cenione jest również, jako dobre źródło białka o dużej wartości odżywczej. Wersja wieprzowa parówek z Chrzanowa, jest trochę ostrzejsza i bardziej wyraźna w smaku. Polubią je ci, którzy wolą potrawy z odrobiną charakteru. Wieprzowina to najpopularniejsze mięso w polskich kuchniach i dobre źródło pełnowartościowego białka oraz witaminy B1.

Parówki z Chrzanowa są też zgodnie z trendami rynkowymi – pozbawione osłonek, przez co są wygodne do jedzenia zarówno po podgrzaniu, jak i na zimno. Dostępne są w 
praktycznych, funkcjonalnych opakowaniach w porcjach o wadze 100 g w cenie ok. 1,99 
zł/paczka . Można je kupić w dobrych sklepach spożywczych. Parówki z Chrzanowa będą 
także w niedługim czasie dostępne w opakowaniach 250 g. 

W Chrzanowskiej Manufakturze Wędlin (ChMW) szynki, parówki i kiełbasy powstają ze starannie wyselekcjonowanego mięsa w oparciu o oryginalne receptury. Wędliny z Chrzanowa smakują jak te, których smak pamiętamy sprzed lat. Cała produkcja odbywa się w oparciu o rygorystyczne systemy bezpieczeństwa i higieny


Więcej informacji: 

Patrycja Sawicka – Sikora - patrycja@bwpr.pl tel. 506 181 076

Joanna Gulina joannag@bwpr.pl tel. 603 407 044


Wyświetlanie image002.jpg

Wyświetlanie ChMW parowki z szynki 72%_small.jpg
Wyświetlanie ChMW parowki drobiowe_small.jpg
Wyświetlanie ChMW parowki wieprzowe 72%_small.jpg

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz